fbpx
Close

Manchester Unitedi spordidirektori kandidaatide nimekiri muutub aina naeruväärsemaks

Avatar

Michael Carrick, Wayne Rooney, Nani ja Rio Ferdinand. Foto: AP/Scanpix

Manchester United hõikas spordidirektori koha loomise välja juba eelmisel suvel. Ametikoha vastu võidelnud Jose Mourinho sai detsembrikuus kinga ja uute tuulte saabumise järel hakati spekuleerima, et kas klubi üritab Sir Alex Fergusoni käe all mänginuid pallureid tagasi Unitedisse tuua.

Ole Gunnar Solskjaeri palkamine tõi tagasi ka legendaarse abimehe Mike Phelani, kes varasemalt töötas ühe Austraalia vutitiimi spordidirektorina. Klubi aga püüab luua nostalgilist romantikat, eelistades kogemusi ja tulemusi “Unitedi DNA-d” esindavatele inimestele.

Kui varasemalt räägiti Atletico Madridi spordidirektorist Andrea Bertast või Sevillasse naasnud Monchist, siis nüüd on vutidirektori kandidaate vaid kaks ja kumbki pole sellisel positsioonil end tõestanud. Sky Sportsi andmetel on lisaks Phelanile valikus ka Unitediga kõik võitnud keskkaitsja Rio Ferdinand.  Samal ajal teeb Ajaxiga imesid teine eksmängija Edwin van der Sar, kes on tõestanud oma pädevust, jõudes autsaideritena Meistrite liiga poolfinaali, kuid tema pole valikuski.

Klubi otsib inimest, kes tunneb klubi läbi ja lõhki ning kelle ülesandeks saab olema üleminekuturul toimetamine, jalgpalliakadeemiaga tegelemine ning treeneritiimi abistamine.

scroll to top