fbpx
Close

Van Dijkil on Camp Noust halvad mälestused

Avatar

Virgil van Dijk koos Joe Gomeziga. Foto: Imago/Scanpix

Liverpooli keskkaitsja, äsja Premier League’i parimaks mängijaks valitud hollandlane Virgil van Dijk naaseb üle viie ja poole aasta taas Barcelona karukoopasse Camp Noule. Mängumehel on sellest staadionist meeles ainult halvad mälestused, mis ideaalis vajaksid ülekirjutamist.

Nimelt 2013. aasta detsembrikuus mängis toona Van Dijki koduklubi Glasgow Celtic Meistrite liiga grupifaasis Kataloonia gigandiga ja kohtumine lõppes skooriga 1:6. 72. minutiks olid šotlased juba kuueväravalises kaotusseisus ning Barcelona talisman Lionel Messi toona isegi ei mänginudki.

Kõigest hoolimata ootab keskkaitsja pikisilmi oma naasmist maagilisele staadionile. “See on kena, võimsa ajalooga staadion ja mulle meeldis seal mängida. Olen vaid korra Camp Noul mänginud, ootan Barcelona vastu mängimist, tegemist on ühe võimsaima tiimiga maailmas. Ma arvan, et võrreldes eelmise käiguga on seekordne vastasseis täiesti teistpidi,” vihjas ta Sky Sportsi vahendusel Liverpooli võimsusele.

1:6 kaotusseisu järel sai Van Dijk imekombel kiita, kuigi pallur ise oma esitusega rahul polnud. “Sellise skoori järel ei saa rahul olla. Aga sain hea kogemuse ja see aitas mul paremaks saada,” nägi ta hävitustöös ikkagi häid märke.

scroll to top