fbpx
Close

Manchester City vanameister liigub Iniesta jälgedes?

Avatar

David Silva. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa valitseva meistri Manchester City ridades viimast hooaeg tegutsev David Silva on El Chiringuito TV-le teadaolevalt läbirääkimistes Jaapani tippklubi Kobe Visseliga.

33-aastane Silva on City eest väljakul käinud koguni 409 kohtumises, löönud 73 väravat ja andnud 134 väravasöötu. Keskväljamees on alates 2010.aastast, mil ta Valenciast lahkus võitnud muuhulgas neli Premier League’i titlit. Käimasoleva hooaja lõppedes hispaanlase leping saab aga läbi ja vabaagendina võib ta endale uue koduklubi otsida.

Varasemalt veel Elchet ja Celta de Vigot esindanud Silva on samuti lõpetanud koondisekarjääri, kus tema nimele jäi 125 kohtumist ja 25 väravat, olles võitnud kahel korral Euroopa meistrivõistlused ja aastal 2010 maailmameistrivõistlused.

Jutte on olnud, et mees sooviks karjäärile punkti panna kodulinna klubis Las Palmases ning septembris räägiti, et Silva võib liituda hoopis David Beckhami klubi Miami Interiga. Nüüd on aga Jaapani osas spekulatsioonid hakkanud kasvama, kus lisaks Iniestale pallib veel David Villa, kuigi mõlemad mehed lõpetavad tänavuse hooaja lõpus karjääri. Nimekaid mängumehi jagub klubis siiski veel, kelle seas Lukas Podolski, Sergi Samper ja Thomas Vermaelen.

scroll to top