fbpx
Close

Manchester City uus täiendus Guardiolast ja Simeonest: nende võitjamentaliteet ei kao sekundikski

Avatar

Rodri (punases). Foto: EPA/Scanpix

70 miljoni euro eest Madridi Atleticost Inglismaa valitseva meistri Manchester City ridadesse siirdunud Hispaania koondise poolkaitsja Rodri võrdles ESPN-i vahendusel oma eelmist peatreenerit Diego Simeonet ja praegust peatreenerit Pep Guardiolat, kes mõlemad olevat imetlusväärse võitjamentaliteediga.

23-aastane Hispaania koondislane Rodri jõudis Atleticot esindada vaid ühe hooaja, olles varasemalt kuulunud Villarreali ridadesse. Mulluse statistika põhjal olevat Rodri kerkinud maailma üheks parimaks keskväljameheks ja mõistagi polnud City huvi tema teenete vastu ka mingi üllatus.

“Arvan, et nad (Simeone ja Guardiola) on väga sarnased, sest mõlemad tahavad alati võita. Nad tahavad, et mängijad oleksid valmis, keskendunud ja et nad ei annaks hetkekski, isegi sekundiks, alla. Alati pannakse pinge peale ja see on ainus viis, kuidas edukas olla. Loomulikult on neil erinevusi töötamisel, mängu nägemisel ja selle tõlgendamisel, aga see on jalgpalli juures hea: leidub väga palju viise, kuidas mängust aru saada. Kui jätkad võitmist, siis oled järelikult hea treener.

Kas Madridi Atleticost oli lihtne lahkuda?”Ei. See polnud kerge, sest olin Atleticos väga õnnelik. Olin siin, kodus oma perekonnaga ning meeskonnas, mis on mu südames. Mängisin hästi. See polnud kerge, kuid arvasin, et on õige hetk see väljakutse vastu võtta ja olen õnnelik, et selle otsuse tegin.”

scroll to top