fbpx
Close

Endine Unitedi väravavaht tunnistas, et oleks klubi juhendamisest huvitatud

Avatar

Edwin van der Sar (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Aastatel 2005-2011 Manchester Unitedis pallinud hollandlasest väravavaht Edwin van der Sar ütles Planet Futbol’ile antud intervjuus, et kui tekiks võimalus, siis ta sooviks Punaste Kuradite peatreeneriks hakata.

Unitedi tänavune hooaeg on väga raskelt kulgenud, kui kaheksa vooruga on meeskond suutnud koguda vaid kaks võitu ja kaotanud kolm mängu. Norralasest peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri jalgealune on paljude arvates üpris tuliseks muutunud ning mõistetamatuks jäävad ka suvised vangerdused, kui näiteks lubati Romelu Lukakul minna Milano Interi ridadesse, aga samas ollakse ründajate kriisis. Hiljuti spekuleeriti, et Inglismaa tippklubi võib Solskjaeri asemele tuua endise Torino Juventuse juhendaja Massimiliano Allegri, kuid oma huvist andis märku nüüd ka 48-aastane Edwin van der Sar.

“Mul on lisaks perekonnale, naisele, lastele ja kõigele muule veel kaks armastust elus. Selleks on [Amsterdami] Ajax, mis andis mulle võimaluse end [mängijana] arendada. Nad skautisid mind ja andsid mulle võimaluse maailma jalgpalliareenil särada. Ja mu karjääri viimane klubi Manchester United pööras mu vastu samuti palju tähelepanu. Loomulikult oleksin sealsest kohast huvitatud,” rääkis Van der Sar.

“Ma pean siin, Ajaxi juures, veel veidi õppima ning ühel hetkel saab näha, mida tulevik toob. United on fantastiline klubi, mida jälgivad inimesed üle kogu maailma. Kõik tahavad nende eest mängida ja lõpuks ka nende heaks töötada.”

scroll to top