fbpx
Close

Mahrez: Manchester Cityl on olemas kõik, et Meistrite liiga ära võita

Avatar

Pep Guardiola ja Riyad Mahrez. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City ääreründaja Ryad Mahrez rääkis Goal.com-i vahendusel, et kuigi Meistrite liiga tänavuse hooaja jätkumise kohta veel ametlikku teadaannet pole tulnud, siis positiivse otsuse korral on tema suur soov meeskonnaga tiitel lõpuks ära tuua.

City pole oma klubi ajaloos veel kunagi Meistrite liigat võitnud. 2015/16 hooajal jõuti poolfinaali välja, aga seal oli kokkuvõttes Madridi Real parem. Peatreener Pep Guardiola on varasemalt öelnud, et meeskonnas puudub kogemuse faktor erinevalt tema endistest koduklubidest Barcelonast ja Müncheni Bayernist ning seepärast on Euroopas raske edu saavutada. Mahrezil on muud mõtted.

“Arvan, et paras aeg on Meistrite liiga võitmiseks. Meil on olemas meeskond, peatreener ja kõik muu. Ma ei tea, kas oleme parimad, aga piisavalt head selle võitmiseks. Meistrite liiga on raske, sest kõik tahavad seda võita, mistõttu saab selle nimel kõva võitlus olema,” ütles 29-aastane Mahrez.

Möödunud aasta oli endisele Leicester City võtmemängijale väga tulemuslik. Cityga võitis ta kolm karikat ning Alžeeria koondisega oldi parimad ka Aafrika Rahvaste Karikaturniiril. Seejuures realiseeris just Mahrez poolfinaalis üleminutitel Nigeeria vastu dramaatilise karistuslöögi ja lõpuks saavutati 29 aasta jooksul esimest korda ihaldatud karikavõit. “Tunne oli kirjeldamatu. See oli mulle unistus ja samuti mu koondisekaaslastele. Teha oma kodumaa õnnelikuks ja uhkeks, nagu me tegime, oli uskumatu. Mõnikord vaatan endiselt seda väravat. Suur au oli seda väravat lüüa ja olin väga uhke. Pole sõnu selle kirjeldamiseks. Kui sellel turniiril oled, siis ei näe sa tegelikku mõju, mida sa meeskonnaga lood. Pärast tead seda ja mida see tähendab Araabia ning Aafrika inimestele. Püüan lihtsalt endast parima anda ja et inimesed oleksid uhked.”

Inglismaa kõrgliiga on pärast koroonaviirusest tingitud pausi samuti naasmas ning Cityl on 17. juunil vastaseks Londoni Arsenal. “Kaua aega on jalgpallita möödunud, aga kohanesime ja oleme nüüd tagasi. Pandeemia ajal kodus treenida ja video vahendusel teistega harjutusi koos tehes on midagi, mida pidime austama ja nüüd oleme treeningul tagasi, mis on väga hea. Samm-sammult jõuame paremasse vormi. olen põnevil. Meeskonnakaaslasi ja treenereid oli taas tore näha. Hea oli teistega koos treenida ning ka ilm on suurepärane olnud!” lisas Mahrez.

scroll to top