fbpx
Close

Madridi Reali legend: klubi peab Harry Kane’i palkama, olgu hinnaks kasvõi 200 miljonit

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

1985-1992 Madridi Reali esindanud ja seal 207 liigamänguga 164 väravat löönud mehhiklasest ründaja Hugo Sanchez rääkis Marca vahendusel, et tema tooks Hispaania tippklubisse igal juhul Tottenham Hotspuri esiründaja Harry Kane’i.

2018. aastal pärast Cristiano Ronaldo lahkumist Torino Juventusesse on Realiga mitmeid ründestaare seostatud. Nende seas näiteks maailmarekordilise 222 miljoni euro suuruse üleminekusumma eest Barcelonast Paris Saint-Germaini liikunud Neymar, tema klubikaaslane Kylian Mbappe ja Müncheni Bayerni võtmemängija Robert Lewandowski. Võistkonda toodi 60 miljoni euro eest küll serblane Luka Jovic, kuid tema pole ootusi täitnud ja 61-aastase Sancheze arvates tuleks pilgud suunata 27-aastase Inglismaa koondislase Kane’i poole.

“Madridi Realil peaks olema piisavalt häid mängijaid kahe algkoosseisu jagu, mille seas kaks suurepärast number üheksat. Kane on keegi, keda olen pikemat aega jälginud ja kui mina juhiksin Madridi Reali, siis palkaksin ta. Teeksin seda isegi siis, kui see läheks maksma üle 200 miljoni euro. Cristiano Ronaldo liikumine aastate eest Manchester Unitedist oli kallis, aga vaadake, milliseks see klubi jaoks välja kujunes. Sellest ajast alates, kui Ronaldo lahkus, on Karim Benzema väravate löömise enda peale võtnud. Aga ta vajab kedagi Emiliano Butrageno sugust enda kõrvale, nagu mul mängijana oli. Jalgpallis on kõige raskem osa väravate löömine. Sa võid 300 miljonit eurot kulutada kuuele või seitsmele mängijale, kes ei pruugi väravaid garanteerida. Või kulutad 200 miljonit Kane’i peale, kes seda sulle pakub. Midagi muud ei garanteeri sulle tiitleid, kui väravad,” rääkis Sanchez.

 

scroll to top