fbpx
Close

Madridi pubipidajad kardavad inglasest vutifänne ja ähvardavad baaride sulgemisega

Avatar

Märulipolitsei. Foto: parameciorecords-pixabay

Meistrite liiga finaal leiab tänavu aset Madridis, Wanda Metropolitano staadionil. Kuna finaalis kohtuvad Premier League’i tiimid Liverpool ja Tottenham, on Hispaania pealinna oodata kümneid tuhandeid inglasi, mis omakorda teeb murelikuks kohalikud pubipidajad.

Inglastest vutifännid on teada-tuntud oma huligaanitsemise poolest ning kurikuulus maine on tekitanud kohalikes ebakindlust. Ligi 70 000 fänni saabumine on käivitanud plaani, kus 1. juunil toimuva finaali päeval suletakse pubisid ja baare varakult.

“Me kaalume laupäeval pubi sulgemist ning mitmed kolleegid on juba otsustanud oma asutuse laupäeval kinni panna. Kui juba 50-100 serblasest kossufänni suutsid probleeme tekitada, siis mis nüüd võiks juhtuda? Turvalisust ei suudeta tagada,” nentis üks baaripidajatest. “Avame taas esmaspäeval ning kõik on siis korras,” lisas ta.

Plaza de Coloni lähedal asuv Hard Rock Cafe juhataja ütles Marcale, et tavapärase ühe turvamehe asemel on neil neljapäevast pühapäevani pidevalt valves kaheksa korrakaitsjat.

scroll to top