fbpx
Close

Lyoni talent avaldas soovi mängida Guardiola käe all

Avatar

Pep Guardiola. Foto: AFP/Scanpix

Lyon tegi Meistrite liigas väärt hooaja, hoides kaheksandikfinaalis Barcelonat avamängus vaka all ning kordusmängus oldi vastasseisus sees 70. minutini, kuni Lionel Messi maagia nad lõpuks maha murdis. Mitmed talendikad pallurid on suurklubide radaril ning üks talent, poolkaitsja Houssem Aouar on avaldanud soovi mängida Manchester City peatreeneri Pep Guardiola käe all.

Prantsusmaa U-21 koondise mängumees on saanud Guardiolalt kiita. “Ta on imeline. Me räägime palju Tanguy Ndombelest, aga Aouar on ka suurepärane. Ta on palliga mängides alati väga rahulik, kellel on tasemel tehnika. Neil on tiimis palju tipptasemel noormängijaid,” sõnas katalaan Sky Sportsile.

Aouarilt küsis telekanal Canal Plus City kohta ning poolkaitsja ütles selgelt, et tunneb huvi. “Kes ei tahaks mängida Citys? See on väärikas Euroopa klubi ja kõik pallurid tahavad suurtiimide eest mängida. Cityt juhendab Guardiola, kes on minu jaoks tõeline tipptase. Tema tiimides on väga hea mängida ning jagame sama vaadet jalgpalli osas,” lisas 20-aastane prantslane.

scroll to top