fbpx
Close

Liverpooli õnnitlenud City peatreener Guardiola: nad mängisid igat mängu, nagu see olnuks nende viimane

Avatar

Pep Guardiola koos abitreeneri Mikel Artetaga. Foto: Imago/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola sõna pärast neljapäeval saadud valusat 1:2 kaotust Londoni Chelseale, mis ühtlasi kindlustas Liverpoolile Inglismaa meistritiitli, et suure konkurendi edu saladuseks oli suhtuda igasse mängu, nagu see olnuks hooaja viimane.

“Võitsime kaheksa järjestikust tiitlit, mida pole siin riigis kunagi juhtunud. Võib juhtuda, et sul jääb üks vahele. [Klubi endise kapteni] Vincent Kompany kaotasime Anderlechtile (Kompany siirdus pärast eelmist hooaega kodumaa tippklubi Brüsseli Anderlechti ridadesse – toim.) ja Aymeric Laporte oli vigastatud. Pärast nende tiitlite võitmist polnud meil võib-olla samasugust kirge, nagu Liverpoolil. Pärast kahte hooaega on see vahe suur. Me pole nii järjepidevad, nagu eelmistel hooaegadel. Liverpool võitis Meistrite liiga ja sai enesekindlust. Nad mängisid igat mängu, nagu see olnuks nende viimane. Hooaja alguses me ei mänginud selliselt. Õnnitlused Liverpoolile selle suurepärase hooaja eest. Meil on endiselt viis või kuus nädalat mängida, aga eelmistel aastatel võitsime palju ning loomulikult tahame nüüdki tekkinud lünka täita,” rääkis Guardiola BT Sport’i vahendusel.

Guardiola lisas, et oma hoolealuste mängupilt talle meeldib, kuid selgelt ei tahtnud sõna võtta olukordadest, mis Chelseale väravad tõi. “Me ei saa unustada, et oleme liigas endiselt teisel kohal. Oleme seega paljudest meeskondadest paremad. Mis mängu puudutab, siis mängisime hästi. Trahvikastis polnud kuigi palju pinget. Kui jätta vead kõrvale, siis üldplaanis mängime hästi.”

scroll to top