fbpx
Close

Liverpooli legend tegi Alexise kohta väga tabava võrdluse

Avatar

Alexis Sanchez ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

Kogu oma karjääri Liverpoolis veetnud Jamie Carragher tegi Alexis Sancheze ja Fernando Torrese vahel tabava võrdluse – nimelt meenutab endine Arsenali mees justkui Chelseasse siirdunud Torrest, kellest sai vutimaailma naerualune.

Jaanuarikuus Manchester Unitediga liitunud tšiililane on Manchesteri punasärkide eest skoorinud 25 kohtumises vaid neljal korral, tekitades küsimusi nii fännides kui meedias – kas Jose Mourinho tegi ikka õige lükke?

Carragher suhtub Alexisesse kui pallurisse, kelle “parim enne” on möödas, just nagu Torres Chelsea ridades. “Sanchez pole juba pikka aega olnud see mängija, kes ta tippajal oli. Mida rohkem ma tema esitusi vaatan, seda veendunum ma olen, et tema viimane hooaeg Arsenalis polnud tingitud tšiililase motivatsioonipuudusest või meeskonna üldisest tasemelangusest,” rääkis Liverpooli mees Daily Telegraphile.

“Tema parimad aastad on seljataga, ta on Manchester Unitedile nagu Torres oli Chelseale,” jätkas ta. “Ohumärk oli see, kui enne 29-ndat eluaastat oli tal kirjas 667 matši, mis on meeletu number. Koondiseturniirid ei andnud talle suviti piisavalt puhkust ja nüüd on ta kustumas. Torres kustus Liverpoolis, Alexis Arsenalis, ent enda uutes klubides imestati, miks mehed enam samas hoos pole,” võrdles ta enda endist tiimikaaslast tšiililasega.

Carragher astus välja ka Manchester Unitedi tegevjuhi Ed Woodwardi kaitseks, paludes Unitedi fännidel ameeriklast kehvas seisus mitte süüdistada. “Räägitakse, et Alexis pole Jose Mourinhoga rahul, kuid Mourinhol on täielik õigus olla Alexises pettunud – tema esitused pole piisavalt head. Just tšiililane on riietusruumi probleemiks ning tema rekordpalk, mis makstakse pallurile, kellest eeldati kohest hitti, peegeldab Unitedi keerukat perioodi. Selle diiliga läks United alt,” ütles Carragher.

scroll to top