fbpx
Close

Liverpooli kaljukindel hooaja esimene pool võib sel nädalavahetusel uuesti jätku saada

Avatar

Virgil van Dijk koos Joe Gomeziga. Foto: Imago/Scanpix

Liverpool näitas kaitseliinis võimsat enesekindlust ning efektiivsust, kui Virgil van Dijki abistas inglane Joe Gomez. 5. detsembril kohtuti Burnleyga ning Gomez lahkus mängust jalaluumurruga, millest taastus siiani.

Nüüd, kolm ja pool kuud hiljem, on ta treeningutel tagasi ning plaanib võtta tagasi enda algkoosseisukohta. Ilmselt teda nädalavahetusel Tottenhami vastu veel ei näe, sest peatreeneri Jürgen Kloppi sõnul pole Inglismaa koondislane mänguvormis.

“Ta ei võta veel kõikidest trennidest osa, kuna peab oma vastupidavusega töötama. 15 nädalat eemalolek on pikk aeg ning nüüd ta peab oma baasi uuesti üles ehitama, et hooaja lõpuni vastu pidada,” rääkis sakslane Sky Sportsile.

Teine kaitsja Trent Alexander-Arnold ei pruugi samuti olla mänguvalmis, sest teda vaevab seljavigastus. “Ta siiani tunneb seljavalu. Me pole sajaprotsendiliselt kindel, kas saame teda platsile saata, monitoorime olukorda. Ta ise väga tahab, aga eks näha ole. See pole tavapärane vigastus, pigem selline ebameeldiv tunne, mis teda vahel segab,” selgitas Klopp.

scroll to top