fbpx
Close

Kuidas on võimalik märtsikuus Premier League’ist välja langeda?

Avatar

Jan Siewert. Foto: Reuters/Scanpix

38 mänguvooru ning hooaeg, mis kestab augustist maikuuni, peaks ideaalis põnevust hoidma kuni kevade lõppakordini. Osa põnevusest võib lõppeda juba sel laupäeval, kui Huddersfieldi jaoks jõuab kohale fakt, et järgmisel hooajal mängitakse esiliigas. Mitte suure tõenäosusega või ilmselt, aga faktiliselt, et Premier League’i neil suve lõpus enam asja pole.

14 punkti kaugusel on päästev 17. koht ning peatreenerit vahetanud klubi pole uue juhendaja Jan Siewerti käe all miskit suurt korda saatnud ning agoonia jätkub. Tiim kohtub Crystal Palace’iga ning kui nad kaotavad (mis on väga tõenäoline) ning Burnley ja Southampton, kes mängivad Wolvesi ja Brightoniga, võidavad oma matšid, ongi üks väljalangeja kindel.

See on kõige mustem stsenaarium, mis ilmselt küll (veel) ei juhtu, sest Wolves on heas hoos ning pigem võtavad Nuno Espirito Santo hoolealused vähemalt viigi, kui mitte võidu. Aga Huddersfieldi saatus selgub kohe kindlasti aprillikuus ning 32. mänguvoor on veel vaid halastuseks ning lootuse hellitamiseks.

scroll to top