fbpx
Close

Kas Huddersfieldi peatreeneri ülim ambitsioonikus viib sihile?

Avatar

Jan Siewert. Foto: Reuters/Scanpix

Lausa 14 punkti kaugusel on Huddersfield pärast 26. mänguvooru päästvast 17. kohast. Viimati tundis Põhja-Inglismaa klubi võidumaitset 15. novembril, kui ime läbi alistati Wolverhampton. Vahepeal on klubiga imetegusid teinud David Wagner sule sappa saanud ning tema toolil istub järjekordne sakslane Jan Siewert.

Siewert pole klubiga veel ühtki võitu kirja saanud ning hooaja lõpuni on 12 mängu, et 14 punktiline vahe tasa teha. Tasub mainida, et 26 mänguga on klubi võtnud sel liigahooajal 11 punkti. Kas pea võimatu missioon on teostatav?

“Meil on veel 12 mängu mängida ning igas mängus on šanss. Me pole hetkeolukorraga rahul ja seetõttu me ei saa vabalt mängida. Peame enda eesmärgi nimel püüdlema, milleks on Premier League’i püsima jäämine,” ütles Siewert Sky Sportsile.

Laupäeval kohtutakse Newcastle’iga, kes on samuti väljalangemisohus. Viimane liigamäng oli kaks nädalat tagasi ning peatreener täheldas, et FA karikasarjast tingitud liigapaus läks vägagi asja ette ning tuli õigel ajal. “Saime töötada juba alustatud asjade kallal. Laupäeval mängisime 11 vs 11 mängu ning kaasa lõid ka mõned akadeemia pallurid. Sain klubi mängijatest korraliku ülevaate,” selgitas sakslane.

 

scroll to top