fbpx
Close

Huddersfieldi päästma asunud Siewert kaotas riietusruumi juba nädalaga?

Avatar

Jan Siewert. Foto: Reuters/Scanpix

Huddersfield jäi tunamullu Premier League’i püsima ning mullu püüti samasugust saavutust ka korrata. Klubi kõrgliigasse tõstnud David Wagneri asemel toodi kehvade tulemuste järel Jan Siewert, ent 36-aastane sakslane ei suutnud oma kaasmaalase karismat ning oskusi üle trumbata, pudenedes hooaja lõpus ülikindlalt tagasi esiliigasse.

Dortmundi Borussia taustaga Siewert sai kõvasti kriitikat taanlaselt Philip Billingilt, kes langes uue peatreeneri tuleku järel pingile ja siis sootuks koosseisust. “Ta on väga eriline. Tõelise sakslase mentaliteediga ja oli veidi imelik. Ta tuli meid juhendama nagu võitnuks ta oma karjääri jooksul viis Premier League’i tiitlit, olles veidi arrogantne ning arvan, et enamik kaotasid tema vastu usalduse juba nädala jooksul,” ütles Billing kodumaa väljaandele Bold.

“Inimesed nägid, et miskit on viltu. Ta püüdis liiga palju. Mängujärgselt süüdistas ta kaotustes ainult mängijaid, selle asemel et ise ka vastutust võtta ning meid pigem kaitsta,” lisas ta. Huddersfield võttis viimase 15 mänguga ühe võidu ja kaks kaotust, teenides vaid viis punkti.

 

scroll to top