fbpx
Close

VIDEO – Huddersfield šokeeris iseend ja maailma

Avatar

Jan Siewert. Foto: Reuters/Scanpix

Premier League’i põhjamudas püherdav Huddersfield on püsima jäämise osas optimistlik ja lootusrikas, ent reaalsus seda kohe üldse ei luba ning statistika on nende soovide osas vasturääkiv. Kõigest hoolimata lõhkasid nad viimaste nädalate suurima üllatuspommi, kui mängu lõpuminutitel löödi Wolvesile võiduvärav ning võeti ootamatud kolm punkti.

Võit tõstis Põhja-Inglismaa klubi päästvast 17. kohast 11 punkti kaugusele ning mängida on neil veel kümme vooru. See tähendab, et keskmiselt tuleks võtta igas voorus tagasi üks punkt. Aga peatreener Jan Siewert, kes sai esimest korda võidurõõmu maitsta, usub sellesse.

“Olen saabumisest alates öelnud, et meil on ikka veel võimalus ja me usume sellesse. Mänge on veel mängida ning me jätkame võitlemist. Ma olen mõtetes tiimiga, nad tegid mind nii uhkeks ja nad väärivad seda võitu meeletult. Arvan, et võime kõik olla täna õhtul Huddersfieldi üle uhked,” rääkis sakslane mängujärgselt.

Wolvesi juhendaja Nuno Espirito Santo kiitis vastast ja rõhutas, et sellist tulemust enam juhtuda ei saa. “Oli raske mäng ja me ei teinud oma üht parimat esitust, aga kiitus Huddersfieldile, kes võitles iga palli eest. Tulime mängu hea hoo pealt, aga nüüd peame kiirelt kaotusele reageerima ning taas võidulainele naasma. Me ei saa endale sellist tulemust rohkem lubada,” ütles portugallane, kelle tiim võitleb 7-8 koha eest.

Naudi Huddersfieldi õnnejoovastust ja emotsionaalset publikut siin!

scroll to top