fbpx
Close

HÜVASTI, Huddersfield! Löödud kapten ning segaduses peatreener hakkavad esiliigaks valmistuma

Avatar

Huddersfield kunagi ammu rõõmustamas. Foto: AFP/Scanpix

Huddersfieldi nigel seis oli juba sügisel jututeemaks, et kas imetiim suudab teist hooaega järjest püsima jääda. Legendiks tõusnud peatreeneri David Wagneri vallandamisel loodeti imet, ent teine sakslane Jan Siewert on täna see mees, kes teab, et tema tüürib tiimi esiliigasse.

0:2 kaotus Crystal Palace’ile ning Burnley võit Wolvesi üle tähendas, et asi on selge ning relegatsioon sai faktiks. “On raske öelda, mida tunnen, ilmselgelt olen pettunud. Meie vastu antud penalti peegeldas tänavust hooaega suurepäraselt – meie vastu on antud kas 8 või 10 penaltit ning kõik korrad on need mängu saatuse otsustanud,” ütles Siewert.

“Olen inimene, kelle elus käivad tõusud ja mõõnad käsikäes. Vigadest tuleb õppida ning õpime ka seekord, peame selgeks tegema, miks kaotasime ning siis saame targemana tagasi tulla. Ma ei hakka avalikult klubi eksimustest rääkima, aga tähtis on, et klubi soovib nendest õppida,” vihjas ta veidi juhtkonna tehtud/tegemata otsustele.

Kapten Christopher Schindler tõdes, et Huddersfield polnud Premier League’i püsimajäämiseks piisavalt hea. “On väga keeruline leida õigeid sõnu. Ma ei teadnud, et kukkusime välja hetkeni, mil seda ütlesid [BBC reporter], aga teadsime juba 6-8 nädalat tagasi, et vajame püsimajäämiseks imet. Me polnud maailma parima liiga jaoks piisavalt head, aga peame fännidele andma parimat emotsiooni ning lõpetama hooaja ilusa noodiga,” nentis kaitsja.

scroll to top