fbpx
Close

Klopp Meistrite liiga finaali eel: Kiiev mõjutas meid

Avatar

Loris Karius. Foto: Imago-Sportimage/Scanpix

Liverpool lootis eelmisel aastal pärast Manchester City ja AS Roma alistamist tõsta Meistrite liiga finaalis ülimagus karikas pea kohale, ent Mohamed Salah’ varajane vigastus ning Loris Kariuse kaks prohmakat tõid võidu Real Madridile. Tänavu mängitakse finaal Madridis, kuid Realita ning Liverpool on taas platsis – seekord vastaseks veel suurem üllataja Tottenham.

Läinud hooaja kaotus jättis Jürgen Kloppi hoolealustele kibeda maigu ning tegemist oli mänguga, misjärel võib enesekindlus ja eneseusk laguneda või siis hoopiski suureneda. “Kui me läksime Kiievi lennujaamas lennuki poole, kõigil pead norgus, siis õhus oli mitmeid emotsioone. Plaan oli naasta ja uuesti finaalis mängida. Nüüd oleme siin ja see on imeline,” ütles peatreener mängueelsel pressikonverentsil.

Kuid tema tiim liigub edasi paremuse poole. “Parim näide sellest on 33-aastane James Milner, kes ikka veel areneb ja teeb edusamme. See tiim on pidevalt valmis arenema,” kiitis ta hoolealuseid. Kahjuks ei saa kõik tema hoolealused mängida, sest Naby Keita jääb vigastuse tõttu kindlasti eemale, kuid Roberto Firmino on suure tõenäosusega edurivis. “Bobby tegi meiega koos trenni, kuid andsime talle üks hetk siiski puhkust. Olen samas kindel, et homme on ta taas treeningul ja kõik saab korda,” julgustas sakslane.

 

scroll to top