fbpx
Close

Liverpooli endine peatreener: Sterlingu lahkumisel polnud rahaga mingit pistmist. Sterling: Liverpool on alati mu südames

Avatar

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

2012-2015 Liverpooli peatreener olnud Brendan Rodgers rääkis Liverpool Echo vahendusel antud intervjuus, et palju kõneainet pakkunud Raheem Sterlingu klubist lahkumine 2015. aasta suvel polnud sugugi küsimus Manchester City ahvatlevas pakkumises.

City maksis Stetlingu eest umbes 62,5 miljonit eurot ja ääreründaja sõlmis viie aasta pikkuse lepingu. Tol ajal oli tegemist läbi ajaloo suurima üleminekusummaga, mis mõne inglase eest välja käidud. 17-aastaselt tegi Sterling Liverpooli eest debüüdi ja tema arvele kogunes seal 129 mängu ning 23 väravat. Praeguseks Leicester City võistkonda juhendav Brendan Rodgers arvas, et Sterlingu minek Citysse polnud seotud rahaga.

“Raheemi jaoks polnud kunagi rahas küsimus. Kui see oleks olnud, siis jäänuks ta Liverpooli. Küsimus oli pääseda võimalikult kõrgele tasemele, mida ta suutis. Sel ajal oli võimalus olemas minna kuhugi, kus olid maailmaklassist mängijad koos. Ta läks sinna, arenes, tuli võitjaks ja see kõik kumab tema mängus ka praegu välja. Vaatan Pep Guardiola meeskonda ja see pole Sterlinguta sama. See tähendab noorele inglise mängijale väga palju. Raheemi puhul meeldis mulle see, et noore poisina teadis ta, kuhu tahab jõuda,” ütles Rodgers.

Hiljuti andis Sterling aga ise mõista, et Liverpooli naasmine pole välistatud. “Kas ma üldse kunagi Liverpooli lähen tagasi? Olles täiesti aus, siis armastan Liverpooli. Ärge seda üle võimendage, nad on alati mu südames. See on meeskond, millel on suur roll, kui mängijana kasvasin,” sõnas Sterling Colossal Sports Management Instagrami vahendusel.

scroll to top