fbpx
Close

Heskey: Aubameyang ei sobiks Liverpooli süsteemi

Avatar

Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: EPA/Scanpix

Endine Inglismaa koondislane ja neljal hooajal ka Liverpoolis pallinud Emile Heskey ütles GentingBet vahendusel antud intervjuus, et Londoni Arsenali ründemehel Pierre-Emerick Aubameyangil ilmselt Liverpooli võistkonda asja poleks.

Dortmundi Borussias endale nime teinud Aubameyangil algab tuleval hooajal viimane aasta Arsenaliga kehtivast lepingust. Järgmise koduklubina on läbi käinud näiteks Paris Saint-Germain ja Manchester United. Paljud usuvad, et kuna praegune Liverpooli peatreener Jürgen Klopp sai Aubameyangiga Dortmundis koostööd teha, siis võiks 30-aastane Gaboni koondislane taas Kloppi käe alla sattuda, kuid samuti mängijana ründes tegutsenud Heskey arvab, et sellest asja ei saaks – paremad variandid olevat Leverkuseni Bayeri ründav poolkaitsja Kai Havertz ja RB Leipzigi ründemees Timo Werner.

“Pierre-Emerick Aubameyang on imeline väravalööja. Tema statistika on suurepärane. Ta näitab jälle ja jälle, et tegemist on väravamasinaga. Ta mängib küll Arsenalis, mis pole liiga mõistes praegu kuigi särav, aga ta kerkib esile ja lööb nädalast nädalasse väravaid. Ta on Kuldse Saapa konkurentsis ja teda võiks nimetada härra Järjepidevuseks. Aga kas ta sobiks Liverpooli süsteemi? Ilmselt mitte. Ma ei usu, et ta oleks Liverpoolile ideaalne lüli,” arvas 42-aastane Heskey.

“Kai Havertz on noor ja dünaamiline mängija. Lisada see praegusele Liverpoolile juurde oleks alati hea käik. Sa vajad alati võimalusi. Kui sul on noor ja näljane noor võtta, siis paneb see vanematele mängijatele pinged peale ja aitab kaasa parematele esitustele. Timo Werner on teine noormängija, kes on fenomenaalne olnud. Kui tood noori mängijaid sisse, siis tahad kedagi, kes on ära testitud ja teab, mida on vaja teha, et kõrgeimal tasemel läbi lüüa. Need mängijad oleksid alati väärtuslikud. Werneri kiirus näib vapustav olevat. Ilmselgelt teab Klopp Saksamaa liigast palju, mistõttu olen kindel, et ta tahaks Wernerit enda võistkonda.”

scroll to top