Liverpool pööras suure eksimuse kuue minutiga võiduks

Liverpool. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga esmaspäeval toimunud kahes mängus teenis suures vastasseisus Liverpool raske võidu Londoni Arsenali üle. Aston Villa oli selgelt parem Fulhamist.

Liverpool oli kohtumise alguses dikteerivam pool, aga Arsenalile piisas ühest võimalusest, et juhtima minna. 25. minutil oli prantslasest ründaja värava ette küll suluseisu jäänud, aga Liverpooli äärekaitsja Andrew Robertson ebaõnnestus palli klaariks löömisel, mis jõudis temast Lacazette’ni ning küllaltki ebalev löök maandus ikkagi võrgus. Kolme minuti möödudes paistis Mohamed Salah võõrustajate poolelt silma paremalt äärelt tulles ning kuigi tsenderdusele sai Arsenali puurilukk Bernd Leno näpud vahele, oli õiges kohas Sadio Mane ja viigiseis ka tablool.

34. minutil oli Liverpool taas sihil, kui matši esimese värava puhul patuoinaks jäänud Robertson jäi nüüd uhkesse üksindusse trahvikasti ning šotlane vormistas kahe puutega värava. Lõppskoori eest kandis 88. minutil hoolt meeskonna uus täiendus Diogo Jota.

Premier League’i uustulnuka Fulhami jaoks pole asjad head, kui kirja saadi juba kolmas järjestikune kaotus. Koduplatsil jäädi Aston Villa vastu juba neljandal minutil kaotusseisu Jack Grealishi tabamusest ning Conor Hourihane suurendas ligi kümme minutit hiljem eduseisu kaheväravaliseks. Tyrone Mings pani ka 48. minutil palli postide vahele ja 3:0 tulemusega mäng lõppeski.