fbpx
Close

Aubameyang kinnitas Hispaania tippklubi pakkumise tagasilükkamist

Avatar

Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: EPA/Scanpix

Londoni Arsenali gabonlasest ründeäss Pierre-Emerick Aubameyang rääkis, et tal oli suvel mitmeid pakkumisi teistelt klubidelt, millest märkimisväärseim Barcelonalt.

31-aastane Aubameyang sõlmis Arsenaliga lõppeva kuu alguses uue kolme hooaja pikkuse lepingu, millega pani lõpu erinevatele klubivahetuse spekulatsioonidele. Siiski kinnitas mees, et tal oli võimalus Hispaania suurklubisse Barcelonasse minna, aga jutuajamised Arsenali peatreener Mikel Artetaga said määravaks.

“Pakkumisi oli mitmeid, mille seas märkimisväärseim Barca oma, kuid neid oli ka teistelt klubidelt. Mu eesmärk oli [Arsenali] jääda kahel põhjusel. Esimene neist oli treener Mikel Arteta, sest pandeemia ajal rääkisime avameelselt üksteisega palju. Nagu ütlevad nad siin, siis olime kodudes ning rääkisime mitmeid kordi ja ta veenis mind eelkõige klubi projekti osas. Teiseks on loomulikult põhjuseks armastus, mida saan fännidelt ja klubis tegutsevatelt inimestelt. Sellest ajast alates, kui siin olen olnud, on mind koheldud kui ühte omadest. Ja kuna ma olen üks omadest, siis jään siia. Nii lihtne see ongi,” ütles Aubameyang Canal Football Club vahendusel antud intervjuus.

Arsenal pole üleminekutega veel lõpetanud ja Lyoni Olympique’ist kavatsetakse tuua Prantsusmaa koondise poolkaitsja Houssem Aouar. Senine 35 miljoni euro suurune pakkumine lükati tagasi ning mullune Ligue 1’i seitsmes klubi soovib tema eest väidetavalt saada ligi 60 miljonit eurot. Aubameyang kinnitas, et tegemist saaks olema väärt mängumehega. “Ta on väga hea mängija. Loodan, et meil veab piisavalt, et saaksime sellist tüüpi mängijaid klubisse tuua. Olen kindel, et ta suudab meile palju pakkuda. Loodan, et ta tuleb siia, kuigi on Lyoni mängija.”

Premier League’is on Arsenali täna võõrsil ees ootamas valitsev meister Liverpool. Senise kahe vooruga on mõlemad klubid võidukad olnud. “Suurepärane oleks Liverpoolile vastu hakata. Sellest tuleb suur katsumus. Oleme valmis ja läheme mängule vastu kartuseta. Ilmselgelt tahame neid häirida, mis on meie jaoks unistus ja eesmärk,” lisas Aubameyang.

scroll to top