Leicester küttis Vardy kübaratriki toel Manchester Cityle korraliku sauna! Tottenham jäi koos lõpuvilega võidust ilma

Leicester City mängijad. Foto: Action Images/Scanpix

Premier League’i kolmas mänguvoor jätkus pühapäeval nelja kohtumisega. Uskumatu tembuga sai hakkama Leicester City, kui Manchester Cityle löödi koguni viis väravat ja võeti võit. Võidukad olid veel Leeds United ja West Ham United. Tottenham Hotspur jäi valusal moel kindlana näinud kolmest punktist ilma.

City pidi koduplatsil läbi ajama mitmete põhimängijateta, aga hoolimata sellest pääseti neljandal minutil juhtima, mil Ryad Mahrez sai trahvikastis nurgalöögi järgselt tugeva löögi teele saata, mis maandus kaunilt ristnurgas. 37. minutil Leicester viigistas Jamie Vardy penaltist ning inglane oli ka 54. minutil pildis, kui suunas osavalt palli taas võrku. Loetud minutid hiljem vormistas Vardy järjekordsest penaltist kübaratriki ja kuigi City mäng oli juba täielikult lagunenud, sai 77. minutil ka James Maddison suurepärase kauglöögiga veel hakkama. Keskkaitsja Nathan Ake vähendas võõrustajate poolelt 84. minutil küll kaotusseisu, aga Leicesterile jäi lõppsõna ning Maddisoni abiga järjekordse välja teenitud penalti realiseeris edukalt ära Youri Tielemans.

Tottenham võttis koduväljakul vastu Newcastle Unitedi ja 25. minutil andis Harry Kane värava ette söödu ning Lucas Moura abiga oli pall ka võrgus. Paistis, et napp võti tulebki ära, kuid Eric Dier mängis üleajal käega, mille fikseerimiseks kulus videokordusel mitmeid minuteid. Alles 97. minutil asus Callum Wilson omadele viigipunkti päästma ning penalti oli ka täpne.

Leeds United võttis keerulise võidu Patrick Bamfordi 88. minuti väravast. West Ham United alistas koguni 4:0 skooriga Wolverhampton Wanderersi. 17. ja 57. minutil sai tabamuse kirja Jarrod Bowen, kolmanda palli pani postide vahele Tomaš Soucek ja neljanda Sebastien Haller.

Esmaspäeval on Inglismaa kõrgliigas vastamisi Fulham – Aston Villa ja Liverpool – Arsenal.