fbpx
Close

Liverpool on ridu täiendamas kahe talendiga?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Liverpoolist polegi pikalt midagi kuulda olnud. Naby Keita tuleb suvel, Emre Can olla sõlminud Juventusega eellepingu. Jälle tasuta ja jälle hea diil Juvelt. Nagu ikka. Nad oskavad.

Aga Inglismaal on hetkel üks megapopp nimi ja selleks on Ryan Sessegnon. 17-aastane Fulhami vasakäär, kes võib ka vasakkaitses mängida, on tegemas oivalist hooaega: Championshipis on löönud 36 mänguga 14 väravat ja sellises hoos olev noormängija on tähelepanu tõmmanud tervel Inglismaal. Pigem on küsimus, et kes teda ei tahaks?

Nüüd on Expressi andmetel teinud Sessegnon otsuse, et kuhu ta suvel siirdub ja selleks on… Liverpool! Okei, see on kõigest kõlakas, aga ta sobiks klubisse küll. Samas on Sadio Mane piisavalt hea, et Sessegnon võib mängupraktika puudumisel solvuda ja üleminekus pettuda. Kuigi Jürgen Klopp usaldab noori ja Liverpool mängib ründavat vutti, siis Tottenham oleks loogilisem samm. Linn jääb samaks ja Mauricio Pochettinole meeldib noortetööd teha. Harry Kane tervitab.

Teine tegelane on Monaco talent Thomas Lemar. Väikeriigi tiim tahab mahlased 100 miljonit eurot, aga ilmselt sellist raha nad Liverpoolilt välja ei meelita. Lemar oleks järjekordne täiendus ründeliini, kus juba on kõik tuttava mehed ees, kes ka omavahel suurepäraselt klapivad. Kas on tõesti veel ruumi? Ei usu.

Manchester United ja Watfordi poolkaitsjat Abdoulaye Doucoure’i pannakse paari. 22 mänguga seitse väravat löönud prantslane on tõepoolest olnud sel hooajal väga hea ja Jose Mourinho näeb temas uut keskväljasõdurit. Mmm, julge jutt Daily Mirrorilt ja mängija agendilt Adrian Kajumbalt. Aga noh, oma mängijat tuleb huvitavaks teha. Selles osas kõik arusaadav.

Ründav poolkaitsja ja Saksamaa talent Max Meyer on suvel liikumas vabaagendina Atletico Madridi. Miks ka mitte? Vägagi Atleticolik lüke.

Sessegnon: suvel liigub 95 %, Liverpooli 20 %
Lemar: suvel liigub 90 %, Liverpooli 25 %
Doucoure Manchester Unitedisse: 15 %
Max Meyer Atleticosse: 60 %

scroll to top