fbpx
Close

Liverpool napsab RB Leipzigist veel ühe mängija?

Avatar

Foto: Imago-Uwe Kraft/Scanpix

Läinud suvel Naby Keita eest 75 miljonit eurot välja käinud Liverpool plaanib RB Leipzigist veel üht mängijat napsata. Keitaga võib liituda ründemängija Timo Werner, kes pakub Liverpooli peatreenerile Jürgen Kloppile huvi. Samas ründeliinis on päris rahvarohke ehk jah, kuigi Werner on talendikas, siis kas tema ostmine oleks tiimile vajalikuks täienduseks.

Sevillalt häbiväärse kaotuse saanud Manchester United on vasakkaitsja otsinguil, mis pole eriliseks uudiseks. Aga seekord ei räägita Danny Rose’ist või Alex Sandrost, vaid pilgud on seatud Hispaaniasse, kus Valencias mängiv Jose Gaya teeb järjekordselt head hooaega. Imelik on vaid see, et temas nähtakse asendust Matteo Darmianile, kes väga suure tõenäosusega lahkub suvel klubist ja taasliitub Serie A klubiga.

Arsenali omakasvandik, kunagine suurlootus Jack Wilshere on suvel jäämas vabaagendiks ja mängijast on huvitatud Everton. Wilshere’ile oleks tegemist väärt lükkega, sest Liverpooli sinises klubis ootab teda ees endine tiimikaaslane Theo Walcott.

Lionel Messile ei meeldi klubi soov osta Antonio Griezmanni, sest see tähendaks Ousmane Dembele lahkumist Barcelonast. Jah, Dembele on küll võimas talent, kuid Griezmann on hetkel kindlasti parem mängija. Samas, kas valge prantslane on just see, keda katalaanid vajavad? Jah, Dembele on olnud pigem pettumus, kuna avahooaeg on läinud vigastuste nahka, kuid kas tegemist on hea lükkega?

 

scroll to top