fbpx
Close

Lewandowski: telefonikõne Fergusonilt pani mind tõsiselt kaaluma Manchester Unitediga liitumist

Avatar

Robert Lewandowski. Foto: SIPA/Scanpix

Müncheni Bayerni ründeäss Robert Lewandowski rääkis The Guardiani vahendusel antud intervjuus, et veel Dortmundi Borussia pallides oli tal reaalne võimalus siirduda Inglismaa tippklubisse Manchester Unitedisse.

“Rääkisin Sir Alex Fergusoniga pärast kahte Dortmundis veedetud aastat ja sel ajal mõtlesin tõsiselt, et liitun Manchester Unitediga. Ainuüksi Fergusoni ja Unitedi pärast. Dortmund aga ütles: “Ei, jutul lõpp.” See oli esimene kord, kui mõtlesin klubivahetuse peale, sest kui saad Fergusonilt telefonikõne, siis noorele mängijale on see midagi erilist. See oli mu jaoks eriline päev,” sõnas Lewandowski.

“Tahan pikka aega veel mängida. Ma ei tunne, et oleksin 31-aastane ja kõik, mida ma nüüd teen, on teha tööd, et olla järgmised viis või kuus aastat tipus. Ma ei taha olla ründaja, kes veedab 90 minutit mänguajast trahvikastis palli oodates. Mulle ei meeldi saada mängu jooksul palli kõigest kümnel korral. Sellest ei piisa mulle ja need mängud on mu jaoks keerulised. Mõnikord pead sa seal olema ja palli ootama ja kui saad selle korra 90 minuti jooksul, siis pead valmis olema. Tahan aga olla osa meeskonnast, mängust ja tahan liikuda ning sööta, mitte lihtsalt palli oodata. Seetõttu otsin alati ruumi palli saamiseks ja leian meeskonnakaaslasi. Suudan veel kõigega hakkama saada. Aga üks asi? Võib-olla kauglöögid,” lisas Poola koondislane lõpetuseks.

scroll to top