fbpx
Close

Leicesteri peatreener: Kane on tippmängija, aga Vardyt ma tema vastu ei vahetaks

Avatar

Brendan Rodgers. Foto: AP/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga kuuenda vooru avamängus lähevad vastamisi tabeli kuues Leicester City ja kahe koha võrra kõrgemal asuv Tottenham Hotspur. Mõlemal on kirjas kaheksa punkti ja kummalgi tiimil on koosseisus Inglismaa koondise ründaja, vastavalt Jamie Vardy ja Harry Kane. Kuigi viimast hinnatakse kõrgemalt, siis Leicesteri peatreener Brendan Rodgers võimaluse korral Vardyt välja ei vahetaks.

“Harry on täielikult tippmängija, aga ma ei vahetaks Jamiet tema vastu. Olen juba mõnda aega Jamiega tihedalt koostööd teinud ja maailmas ei leidu just palju mängijaid, keda võiks tema asemele tuua. Tal on lihtsalt selline uskumatu nõks, mis puudutab mängus surve tegemist ja mängulugemist. Taktikaliselt on ta äärmiselt hea. Tal on nälg ja isu, kirg ja kiirus, et pääseda kaitseliini taha, tõmmata mäng laiali ja skoorida. Mulle selline ründaja meeldib,” kiitis Rodgers 32-aastast Vardyt, kes aitas Leicesteril 2015/16 hooajal Inglismaa meistriks tulla.

“Sellel tasemel, maailma kõige konkurentsitihedamas liigas, kuulub ta ründajate eliiti ja mul on väga vedanud, et ta on just minu meeskonnas. Mu arvates ei tohiks kahtlust olla, et Jamie on Harryga samast klassist. Nad on kaks erinevat ründajat erinevate kvaliteetidega, kuid mõlemad on Premier League’i tipus ja mõlemal on ette näidata fenomenaalne arv väravaid.”

scroll to top