Leicester jätkab kõrges seltskonnas, Tottenham mängis eduseisu maha ja lõpetas vähemuses

Leicester City mängijad. Foto: Action Images/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 11. voor jätkus pühapäeval kahe mänguga. Neist esimeses võõrustas Crystal Palace Leicester Cityt ja Everton oli vastamisi Tottenham Hotspuriga.

Brendan Rodgersi juhendamisel tugeva hooaja alguse teinud Leicester City jätkas nüüdki head hoogu, kui võõrsil alistati samuti üpris edukat minekut näidanud Crystal Palace. Avapoolajal jäid küll väravad löömata, aga 57. minutil avas skoori türklasest kaitsemängija Caglar Söyüncü ning 88. minutil vormistas lõppskoori Jamie Vardy.

Teises mängus läks Tottenham 63. minutil Dele Alli väravast juhtima. Ligi veerandtunni möödudes sai Heung-Min Son aga punase kaardi, kui kukutas õnnetult murule Evertoni poolkaitsja Andre Gomesi. Eespolt tuli Gomesile parasjagu vastu ka Serge Aurier ning olukord lõppes sedavõrd õnnetult, et portugallane murdis oma jalaluu. Mängule lisati juurde koguni 12 üleminutit, millest seitsmendal viigistas Cent Tosun seisu ja kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Leicester tõusis võiduga Londoni Chelseast mööda kolmandale kohale, mõlemal on kirjas 23 punkti. Crystal Palace (15 punkti) on üheksandal, Tottenham (13 punkti) 11. ja Everton (11 punkti) 17. kohal.