fbpx
Close

“Guardiola kardab Liverpooli ja seepärast nimetab ta Maned teesklejaks”

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

11 aastat Liverpoolis pallinud endise keskväljamehe Jamie Redknappi sõnul näitab Manchester City peatreeneri Pep Guardiola süüdistus Saido Mane aadressil, nagu viimane tegeleks platsil liigselt teesklemisega, seda, et ta kardab Liverpooli.

Valitsev meister City ja Liverpool kohtuvad eesseisval pühapäeval ning kahtlemata saab see tiitliheitlust arvestades olema suure kaaluga matš, eelkõige City jaoks, kes on hetkel Liverpoolist kuue punktiga tagapool. Guardiola sõnul kujutab Liverpooli ründejõud mõistagi suurt ohtu ning samuti ei jätnud ta mainimata ka Senegali ründemeest Sadio Maned. “Mõnikord Mane sukeldub, mõnikord kasutab ta seda talenti uskumatute väravate löömiseks viimastel minutitel. Ta on tõeline talent,” sõnas Gaurdiola.

Redknappil on sellest mõttest aga selge arusaam. “Oli üllatav kuulata Pep Guardiolat mainimas Sadio Maned ja sukeldumist. Ebatavaline on kuulda peatreenerit ütlemas seda vastasmängija kohta, aga ma ei usu, et Guardiola oli see, kes tahtis Maned üles keerata pühapäevaseks mänguks Anfieldil. See polnud meeltemängude üritus ega tahtlik torge. Usun, et Guardiola tõepoolest kardab Mane ohtlikkust. Manchester City peatreeneril on ta mõttes. Ta teab, et 27-aastane Mane on Liverpooli kõige tähtsam mängija. Ta on Jürgen Kloppi valik number üks, mida tõestas ka laupäev. 65. minutil Aston Villa vastu, mil tabeliliidrid olid 0:1 kaotamas, võttis Klopp Mohamed Salah’ välja. See oli suur otsus, aga tasus end ära. Mane läks kindla peale välja ja suunas pea palli suunas, isegi kui Villa mängija Jonathan Kodjia püüdis palli enne jalaga mängida. See oli suur ja kangelaslik värav,” arutles Redknapp.

scroll to top