fbpx
Close

Lampard kinnitas: Williani lepingu osas läbirääkimised käivad

Avatar

Willian. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Londoni Chelsea peatreener Frank Lampard andis teada, et klubi soovib brasiillasest ääreründaja Willianga ka edaspidi arvestada ning jutud temaga tuleviku osas käivad.

“Ta on klubiga läbirääkimistes. Ta räägib klubiga rahalisest poolest. Kogemus aitab, kui sul on noor võistkond. Kui teised valikud on nooremad, siis kindlasti tuleb kogemus kasuks. Kõik tema tiimikaaslased armastavad teda. Ta on vähe tähelepanu nõudev mängija ning jah, olen tema suhtes väga õnnelik. Ta on mu jaoks väga hea valik, eriti siis, nagu ta mängis tol päeval Tottenham Hotspuri vastu (Willian lõi mängu ainsad kaks väravat Chelsea eest – toim.). See oli suurepärane esitus,” rääkis Lampard.

“Tal on olemas talendikus. Teadsin seda enne siinse töö saamist. Kui midagi oleks olnud, mida ma temalt hooaja alguses oodanuks, siis küsimus olnuks: “Kas sa saaksid rohkem väravaid lüüa, sest su talendikus ütleb, et peaksid?” See tähendab mõnikord kaitsjate poolt jäetud vabadesse tsoonidesse jooksmist ja teisele poole jõudmist, ta teeb kõiki neid asju. Viimased aasta või paar olin teda kaugemalt jälginud ja ma polnud kindel, kas ta naudib kõike ja on mängudes õnnelik. Hooaja alguses oli mul tunne talle öelda, mida temast arvan ja kuidas teda platsil näeksin: saada vormi ja teha pallita tööd, sest tean, et ta suudab seda. Kõike ülejäänut palliga ma saan lubada tal teha, sest tal on imeline võime rebida end vastase eest ära,” lisas Lampard 31-aastase Williani kohta.

scroll to top