fbpx
Close

United oli lähedal Venemaa koondislase palkamisele, aga valis Griezmanni ja Dybala diilide nurjumise taustal Sanchezi

Avatar

Alexis Sanchez (keskel), Nemanja Matic (paremal). Foto: AFP/Scanpix

Moskva Lokomotivi ja Venemaa koondise ründaja Fjodor Smolovi agent German Tkatšenko avaldas Venemaa spordiväljaandele Tšempionat, et tema klient oli eelmisel aastal lähedal Manchester Unitediga liitumisele.

United olevat 2018. aasta talvise üleminekuakna sees aktiivselt ründajat otsinud ning eesmärgiks oli tuua Madridi Atleticost prantslane Antoine Griezmann, kes nüüdseks on Barcelonas pallimas, või Torino Juventust esindav argentiinlane Paulo Dybala. Kui selgus, et läbirääkimised kummagagi kuhugi ei jõua, algasid jutuajamised toona veel FK Krasnodari särki kandnud Smoloviga, kes pidi ka kõigi eelduste kohaselt olema Venemaal toimuval MM-il oma koondise esiründaja. Enamik detailidest olidki tema agendiga Unitedil paika pandud, kuid klubil tekkis võimalus Londoni Arsenalist tuua ära Alexis Sanchez ja lõpuks ka tšiillase kasuks otsustati. Praeguseks on Sanchez Milano Interisse välja laenatud ning peaks jaanuari keskpaigaks vigastuspausilt naasma. Unitedis suutis ta 45 kohtumisega viis väravat lüüa ja peetakse ebatõenäoliseks, et tema karjäär võiks Punaste Kuradite ridades jätkuda.

“Kui üleminekuga tegelesime, ilmus Manchester United üllatusvariandina välja ja nende huvi oli tõeline. Nad otsisid ründajat ja peamised sihtmärgid olid Paulo Dybala ning Antoine Griezmann. Nad nägid meid kui alternatiivi. Kui oli selge, et kumbki ei liitu nendega, seadsime Smolovi esiplaanile. Arutasime ka palkasid, agentide tasusid, turundust ja teisi detaile. Kõik oli paika pandud, aga United tõi Alexise ja meie üleminek kukkus läbi,” rääkis nüüdseks 29-aastase Smolovi agent Tkatšenko, kelle sõnul oli enne Unitedit neil jutte veel ka Dortmundi Borussia ja West Ham Unitediga.

scroll to top