fbpx
Close

Lacazette kinnitas, et ei võistle Aubameyangiga

Avatar

Pierre-Emerick Aubameyang. Foto: EPA/Scanpix

Arsenali ründeliinis on nii Alexandre Lacazette kui Pierre-Emerick Aubameyang harjunud mängima tipuründajana, ent sellest pole midagi: nimelt on prantslane kindel, et omavahelist konkurentsi ja võistlust pole ning klubi edukas käekäik kaalub üle individuaalsed näitajad.

Kahepeale 11 tabamust Premier League’is kirja saanud ründeduo on aidanud Arsenali viiendale kohale ning kui täna õhtul alistatakse Leicester, tõustakse liidritest vaid kahe punkti kaugusele. “Kui Aubameyang skoorib 40 väravat ning jõuame Meistrite liigasse, siis olen tiimi üle õnnelik ja meie vahel pole mingit võistlust, et kumb lööb selles mänguvoorus rohkem väravaid. Võib-olla treeningul on väike konkurents, sest see aitab arengule kaasa, ent palliplatsil mitte,” kinnitas prantslane Sky Sportsile.

Muidu ühe ründajaga mängiv Arsenal on vahel kasutanud ka mõlemat meest korraga ründeliinis ja mängijad mõistavad üksteist suurepäraselt. “Meil on väga hea läbisaamine ning korralik koostöö. Teeme nalja, tunneme end hästi, kuid teeme koos kõvasti ka trenni. Tean teda juba Prantsusmaal mängimise ajast ehk üksteise mõistmine on väga loomulik.”

scroll to top