fbpx
Close

Klavani pingile lükanud Gomez: Liverpooli kindlamaks muutunud kaitse pole mingi juhus

Avatar

Klopp Ragnar Klavanit tänamas. Foto: AFP/Scanpix

Ragnar Klavani mänguaega ära söönud ning meie mehe Premier League’ist minema kihutamisele kaasa aidanud Joe Gomez rääkis, mis on Liverpooli kaitseliinis muutunud ja kinnitas, et kindel kaitse pole mingisugune juhus.

2015. aastal Jürgen Kloppi käe alla liikunud tiim on hiilanud ründeliinis, ent auklik kaitse on tekitanud punasärkidele väga palju pahandusi. Sel hooajal aga on ‘Poolist saanud tiim, kellele väravat lüüa on väga keeruline ülesanne – 2018. aastal kaitseliini kaks suurt täiendust ehk Virgil Van Dijki ja Alissoni soetanud tiim on lisanud vunki treeningutel ja kaitsemängule rõhku panemine on end ära tasunud.

Pärast 1:0 võitu Huddersfieldi üle on üheksa liigamänguga endale lüüa lastud vaid kolm korda. “Oleme treeningutel näinud kaitsetööga meeletut vaeva. Treenime kaitses kui ühtne tiim ja see on end ära tasumas. Tahame taga nulli hoida ning kokkumäng muutub aina paremaks. Edu võti seisneb kommunikatsioonis ja üksteise mängu tundmises,” rääkis Gomez Liverpool Echole.

“Meil on tõeliselt suur tahe ning tugev soov hoida tiime nulli peal. Kõik algab rünnakust – juba nemad üritavad liine kinni panna, vähendades meile langevat survet. Kui peame kaitsma, siis oleme värskemad ning ei tunne, et peame seda terve mäng tegema,” ütles Inglismaa koondislane.

 

scroll to top