fbpx
Close

La ligas läheb põnevaks! Atletico võitis, Barcelona viigistas ja vahe on vaid viis punkti!

Avatar

Suarez-Messi-Dembele. Foto: Reuters/Scanpix

Kes meist, välismaa vuti fännidest poleks jõudnud viimastel kuudel lugeda kindlaid arvamusi, et suurliigades, kui Itaalia välja jätta, on liigatiitel otsustatud? Manchester City ruulib Inglismaal sajaga ning on peatamatu, Bayern München teeb oma tavapärast hooaega, Monacost sel hooajal PSG-le vastast pole ning Real Madrid on Barcelonast juba 14 punkti kaugusel.

 

Aga nüüd võib hakata juhtuma! Läinud voorus tegi Barcelona järjekordse viigi, mahavisatud kaks punkti Las Palmase vastu. Ei ole mingit vabandust, et võõrsilmäng või muu. Viik on viik ja Las Palmas on tabelis 18. kohal. Jah, Barcelona võib rusikaga vastu rinda taguda, sest nemad pole liigas veel kaotanud, kuid vaadakem tabeliseisu.

Viimase viie mänguga on Atletico Madrid võtnud Barcelonat tagasi kuus punkti. Madridi klubi on võtnud viie mänguga viis võitu, Barcelona kaks võitu ja kolm viiki. Mängida on veel 12 vooru ehk kui Barcelona end kokku ei suuda võtta, pole see varajane tiitlielevus põhjendatud. Ja pakkuge, kellega on Barcelonal järgmine liigamäng? Atletico Madridiga! Ülehomme kell 17.15, ülekande teeb ka Kanal 12.

 

 

scroll to top