fbpx
Close

Griezmann olla sõlminud eellepingu Barcelonaga. Nüüd oli mees ulmehoos ja lõi neli väravat. Juhus?

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Ei usu. Mitmed allikad nii Inglismaal kui Hispaanias väidavad, et diil on tehtud.

Antoine Griezmannist saab Barcelona järjekordne suurost. Ousmane Dembele, Coutinho ja nüüd Griezmann. Kuhu neid kõiki mahutatakse? Kas keegi läheb ära?

Jah, läheb küll. Liverpooli fännide kurbuseks pole Coutinho see, kes peab asjad kokku panema ning uue klubi otsima. Ousmane Dembele, kes ei näi Barcelona kvaliteedivääriline olevat, on meheks, kes suvel lahkub. 100 miljoni euro eest vahetab Griezmann ühe Hispaania suurlinna teise vastu. Sisemaal olev Madrid jääb ajalukku, mereäärne Barcelona teeb tuju paremaks. Saab ujumas käia ja värki.

Kas tegemist on hea käiguga? Kas teate üht vasakujalgset ründemängijat, kellele meeldib mängida ründaja all või paremal äärel? Kas teate, et ta mängib Barcelonas? Kas teate, et tema pärast ei saa Juventuse megatalent Paulo Dybala Argentina koondises piisavalt mänguaega?

Kas on oht, et Barcelona muutub staaride armeeks? Suured nimed, suured staarid, suured rahanumbrid. Üsna mõttetu diil. Kui just Valverde ei ostnud teda Suarezi konkurendiks. Või 4-3-1-2 ning ründes nr 10 peal on Griezmann, tipus Suarez ning vabas rollis olev Messi. Nii oleks OK, aga 4-3-3 taktikat hoides on tegemist katastroofiga.

scroll to top