Pealeht / Eelvaated / Kui Klavan täismängu ei tee, siis…
Foto: AFP/Scanpix

Kui Klavan täismängu ei tee, siis…

Tuleb visata kivi Jürgen Kloppi kapsaaeda. Seljataga on hooaja tähtsaim kodumäng, tulekul selle hooaja raskeim katsumus. Meistrite liiga poolfinaalid ei hellita ja kodumäng väljakukkumistsoonis oleva Stoke’i vastu on koht, kus meie mees peab mängima.

Nagu teada, siis Liverpool on olnud koduplatsil liigas kaotuseta, kuid on tehtud kuus viiki. Aga siiski, kaotuseta – ükski teine tiim pole seda suutnud. 5:2 võidumängust AS Roma üle on saadud positiivne laeng ja see kindlasti kandub edasi ka Stoke’i vastu.

Nelja punkti kaugusel liigasse püsimajäämisest olev Stoke on viimased kaks kohtumist suutnud viigistada – Euroopa liiga kohta kindlustava Burnley ja tabeli keskel tiksuva West Hami vastu. Sellest hoolimata oleks Liverpooli komistamine üllatus.

Klavan saab mängida, sest mehi tuleb Roma vastu hoida ning võimaldada neile maksimaalne puhkeaeg. Kuna tabeliseis on turvaline – viiendal kohal paiknev Chelsea on ühe vähempeetud kohtumisega kaheksa punkti kaugusel, siis võib kerge koperdamisega riskeerida.

Optibet ei usu, et Liverpool komistab – kodus ollakse Stoke’i vastu ilmselge favoriit, koefitsiendiks 1,3.

Võib-olla huvitavam panus oleks Liverpooli kaheväravaline võit, Optibet maksab sel puhul raha 1,8-kordselt tagasi!

saleapp.ee

Vaata lisaks

Harvardi-väärilised kaitsjad hakkavad taassündi läbi tegevat Ballon d’Ori nõudlejat taltsutama

Kahe nädalaga on palju juhtunud: Romelu Lukaku ei kuulu enam Manchester Unitedi algkoosseisu, punasärgid on …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga