fbpx
Close

Kroos ei hellita: uus hooaeg Ronaldota tuleb raske

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Real Madridi keskväljamees Toni Kroos ei salganud maha fakti, et klubi läbi aegade suurima väravaküti Cristiano Ronaldo lahkumine Juventusesse on jätmas ründemängu sügava jälje ning tema löödud väravate asendamine tõotab tulla üüratult raske.

438 mänguga ebareaalsed 450 väravat löönud Ronaldo lõi keskmiselt 50 väravat hooajaga ning mehe fenomenaalsust arvesse võttes on samaväärilise mängija leidmine pea võimatu ülesanne. Sihikul on olnud nii Neymar, Robert Lewandowski ja Mauro Icardi, ent sihikule on nad vaid jäänudki ning on ülimalt tõenäoline, et ründeliini ainsaks täienduseks jääb noor brasiillane Vinicius Junior.

Saksamaa aasta parimaks palluriks valitud Kroos nentis, et Ronaldo asendamine on väga raske, ent ta mees uskus oma tiimi pädevusse ja meeletusse kogemustepagasisse. “On raske leida need 50 väravat hooaja kohta, mis Cristiano enda arvele sai, kuidagi muudmoodi. Ta on olnud meie klubi viimaste aastate edu nurgakiviks ja mängis igas triumfis tähtsat rolli. Sellest hoolimata olen oma tiimi pädevuses veendunud ning meid on ikkagi raske alistada,” ütles ta ESPN-ile.

 

scroll to top