fbpx
Close

Kovacic ja Hazard on Chelseas õnnelikud ja rahul, belglane välistas Realiga liitumise

Avatar

Eden Hazard (vasakul). Foto: AP/Scanpix

Real Madridist laenulepingu alusel Chelseasse liikunud Mateo Kovacic on uues tiimis õnnelik, saades rohkem mänguaega ning teenides treeneri usalduse. Vastupidiselt liikuma pidanud Eden Hazard andis selgelt mõista, et selle hooaja jooksul ta klubist ei lahku.

Magus derbi Arsenali vastu lõppes 3:2 võiduga ning sissevahetatud Kovacic ja Hazard aitasid Chelseal lüüa kolmanda värava, mis tõi tabelisse kolm punkti ning teise järjestikuse võidu. Meeskond hakkab aina rohkem Maurizio Sarri nägu minema, pakkudes mitmeid ilusaid rünnakuid ja täpseid söödukombinatsioone. Söödumeistrid Kovacic ja Hazard on olukorraga väga rahul.

“Pärast kolme ebastabiilset hooaega olen jõudnud tiimi, mis tahab mind ja treener, kes usaldab mind. Chelsea-periood on mulle hetkel väga vajalik ning soovin jätkata samas vaimus,” kiitis horvaat oma uut klubi kodumaisele meediale.

Real Madridiga flirtinud Hazard rahustas oma klubi fänne, kuid jättis otsad lahtiseks. “Kõik teavad mu MMi-järgseid sõnavõtte, kuid olen hetkel õnnelik. Ma ei taha oma tulevikust veel rääkida – mul on kaks hooaega lepingut veel järel ning eks näis, mis saab. Sel hooajal ma ei lahku siit kuhugi,” ütles Hazard RMC-le, vihjates La Liga üleminekuaknale, mis on avatud augustikuu lõpuni.

scroll to top