fbpx
Close

Klopp nõuab oma mängijatelt vihasust ja ahnust

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Liverpool läks jõuludele vastu neljapunktilises eduseisus Premier League’i tiitlikaitsja Manchester City üle, kui Pep Guardiola hoolealused jäid üllatuslikult koduväljakul 2:3 alla Crystal Palace’ile. Liidrite peatreener Jürgen Klopp nõuab oma mängijatelt aina rohkem keskendumist ja fokusseerimist.

“Kõige tähtsam on mängujärgne reaktsioon – mängisime nii Manchester Unitedi ja Napoliga ning seejärel Wolverhamptoniga, kes on nime poolest väiksem kui eelnevad tiimid. Siis võid natuke fookust kaotada ning olla vähem motiveeritud, ent nad polnud. Nii peabki – peame hoidma seda vihasust, näljasust ning ahnust. Samamoodi lähme ka Newcastle’i vastu mängima,” rääkis Klopp Sky Sportsile.

Anfieldil toimuv matš saab olema tagasitulek Newcastle’i peatreenerile Rafa Benitezile, kes 2005. aastal Liverpooli Meistrite liiga tiitlini viis. Klopp usub, et hispaanlane väärib tunnustust.

“Arvan, et siinsed fännid oskavad klubile tiitleid ja sära toonud inimesi meeles hoida. Rafa meeldib mulle, ta on suurepärane peatreener ja inimene. Mulle meeldib, et teda siin niimoodi meeles peetakse,” lisas sakslane.

scroll to top