fbpx
Close

Mata uuest treenerist: on aeg olla optimist

Avatar

Juan Mata (vasakul). Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

Manchester Unitediga 2014. aasta jaanuaris liitunud poolkaitsja Juan Mata tunnistas, et Jose Mourinho vallandamise ning Ole Gunnar Solskjaeri palkamise järel on Old Traffordil teistsugune õhkkond ja on aeg olla optimist.

Pärast 5:1 purustamist Cardiffis on United olnud taas meedia tähelepanu all, ent mitte harjumuspäraselt negatiivse, vaid oma rõõmsameelse jalgpalli ning drastilise mängupildi muutuse pärast. “Legendaarne Ole Gunnar on nüüd meie treener ja me poleks saanud tema tagasitulekut veel paremini alustada,” rääkis Mata enda blogis.

“Võit Cardiffi üle oli veenev ning tõstab me tuju ja moraali. On aeg olla optimistlik, vaadata tulevikku ning teha kõvasti tööd, et tabelis ülespoole rühkida. Oleme väga motiveeritud lõbustamaks fänne, kes väärivad nii palju,” seisis postituses.

Kalendriaasta lõpetatakse 26. detsembri matšiga Huddersfieldi ja vana-aasta õhtu mängupäevaga, kui mängitakse Bournemouthiga. “Olen kindel, et Bournemouth tahab revanši, sest eelmisel korral võitsime neid Marcus Rashfordi üleminuti väravast,” valmistas Mata end ette.

scroll to top