fbpx
Close

ÜLEVAADE: pühadeeelne voor tõi meeletu punktisaju

Avatar

Anthony Martial ja Jesse Lingard. Foto: AP/Scanpix

Jõulueelne mänguvoor pakkus meile mitu suureskoorilist mängu ja tõelist punktisadu tuli Manchester Unitedi ja Tottenhami ridades – kahe peale löödi 11 väravat ja lasti endale lüüa kolm, viies neli pallurit sümboolsesse koosseisu. 

Kui United näitas oma tõelist palet Cardiffi vastu ja tõstis Jesse Lingardi vooru parimaks, siis Tottenham alles pani end valmis: Son Heung-min purustas Evertoni kahe värava ning resultatiivse sööduga ning kogus raheemsterlinglikult 21 punkti. Tagasi punktilainel on ka Harry Kane, kelle kaks väravat tõid 15 punkti.

Südamerahu said ka Liverpooli fännid, kui Virgil van Dijk tõi Wolvesi vastu väärikad 15 punkti ja Pierre-Emerick Aubameyangi valinud mängijad, sest lõpuks ometi sai gabonlane püssi taas paukuma ja 13 lisapunkti aitab jõuludele rahulikumalt vastu minna. 

Samuti sai Bournemouth magusa võidu Brightoni üle ning David Brooksi imeline mäng tõi talle 15 punkti. Tegelikult saanuks ta 16, aga kollane kaart tähendab üht miinuspunkti. Väravast leiame ‘Pooli eest hea esituse teinud Alissoni asemel hoopis Ben Fosteri, kelle seitse tõrjet, nullimäng ja boonuspunktid kogusid kokku 11 punkti.

scroll to top