fbpx
Close

Klopp: Liverpool pole maailma parim meeskond, kriitika on positiivne

Avatar

Võidukas Liverpool eesotsas Jürgen Kloppiga. Foto: Imago Images/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp usub, et tema meeskonnale tuleb rohkem kasuks, kui jagub rohkem kriitikat lõpmatute kiituste ja ülistamiste asemel.

“Meeskond, mis meil on, sõltub suhtumisest ja on põimunud väga heade mängijatega. Loomulikult oleme oma esituste suhtes kriitilisemad, sest nähakse vaid tulemusi ja ilma kahtluseta on need erakordsed olnud, aga me ei pea end maailma parimateks,” ütles Klopp enne tänast Inglismaa kõrgliiga 27. vooru mängu West Ham Unitediga.

“Mulle meeldis oma võistkonna puhul Madridi Atletico vastu (Liverpool kaotas Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängu 0:1 – toim.) see, et me ei mänginud nagu maailma parim meeskond, vaid võitlesime kui hullud. Meie suhtumine selles mängus oli erakordne. See oli võõrsilmäng, andsime varakult neile värava. Neil olid mõned kontrarünnakud, mis valmistasid ohtu ja nende kvaliteet on uskumatu. 95 minutit olime tule sees ning üritasime, üritasime ja üritasime. Polnud ühtegi sekundit, kui me oleks jäänud seisma ja mõelnud: “mida saaksime nüüd teha?” On tore, kui inimesed räägivad, et oled parim, aga ilmselgelt veelgi parem on, kui öeldakse, et oled maailma halvim,” lisas Klopp.

scroll to top