fbpx
Close

City võtmemängija De Bruyne: kui Realile kaotame, siis oleme jälle ebaõnnestunud!

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City keskväljamees Kevin De Bruyne ütles Diario AS-i vahendusel antud intervjuus, et kui Meistrite liiga kaheksandikfinaalis ei suudeta Madridi Reali üle mängida, siis on klubi juba kuuendat aastat järjest lati alt läbi jooksnud.

City parimaks saavutuseks Meistrite liigas jäi 2015/16 hooaja poolfinaal, kui just Realile jäädi kahe mängu kokkuvõttes 0:1 alla. Järgnevatel hooaegadel on pääsetud küll alagrupist edasi, aga vaid kahel korral suudetud veerandfinaali jõuda. Nüüd on Pep Guardiola hoolealustel taas ees ootamas tõehetk, aga olukorra muudab keerulisemaks fakt, et kui nüüd ei suudeta ihaldatud finaali samuti jõuda ja seal karikas võita, siis tuleb kahel järgneval hooajal UEFA poolt kehtestatud karistuse tõttu (FFP reeglitega seoses – toim.) kõrvaltvaataja rolli jääda.

“Kui me ei võida seda, siis räägivad kõik, et oleme läbi kukkunud, nagu viimasel viiel aastal! Tegemist on millegagi, mida me pole veel võitnud. Tahame alati kõike võita, aga mõnikord on teine meeskond parem või näitab head esitust – nagu Liverpool sellel hooajal. Nii lihtsalt on ja pead seda endale tunnistama. Aga me läheme ja püüame seda mängu võita. Liiga palju ei saa ette vaadata ja näha, mis hakkab juhtuma. Nad on võitnud kõige rohkem Meistrite liigat ja nad on alati hirmuäratavad. Ma aga arvan, et läheme sinna ja mängime oma mängu, nagu alati. Püüame näidata ründavat jalgpalli ja nad surve alla panna. Tahame hea mängu teha ja kui suudame, siis ka võita,” rääkis De Bruyne.

scroll to top