fbpx
Close

Ajaxi tähtmängija avaldas, miks ta just Chelseaga viie aasta pikkuse lepingu sõlmis

Avatar

Hakim Ziyech (vasakul). Foto: Imago Images/Scanpix

Londoni Chelsea meeskond on uueks hooajaks saamas tugevdust Hollandi kõrgliigast Amsterdami Ajaxist, kui nendega liitub 44 miljoni euro eest Maroko koondise ääreründaja Hakim Ziyech. Suurepärase eelmise hooaja teinud ja Ajax Meistrite liigas poolfinaali aidanud 26-aastane mängumees avaldas, miks osutus Chelsea valituks.

“Suurt rolli mängis [peatreener] Frank Lampard. Suhtlesime viimastel nädalatel palju ja ta andis mulle hea tunde, mis mõjutas otsust. Olen õnnelik, uhke ja põnevil. Chelsea on suur klubi, mis osaleb nimekas liigas. Mulle meeldib sealne mängustiil. Nad mängivad ründavat jalgpalli, mis sobib mulle ja mis oli ühtlasi üks peamistest põhjustest, miks otsustasin nendega liituda,” ütles Ziyech Chelsea kodulehe vahendusel.

Ajaxi tänavune hooaeg pole kulgenud nii märkimisväärselt kui mullune. Meistrite liigas alagrupist edasi ei jõutud ja ka Euroopa liiga 1/32-finaalis ollakse pärast esimest matši raksustes, kui Getafelt tuli vastu võtta 0:2 kaotus. Sellest hoolimata ei lase endine Twente ja Heerenveeni mängumees end häirida. “Esmalt on tähtis nautida kõike Ajaxis olevate meeskonnakaaslaste, treenerite ja kõigi teiste klubiga seotud inimestega. See on kõige tähtsam ja tahame võita trofeed, mida peame võitma,” lisas Ziyech.

scroll to top