fbpx
Close

Enesekindel Müller: Chelsea pole Euroopa parim meeskond, me ei pea neid kartma

Avatar

Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Müncheni Bayerni ääreründaja Thomas Müller rääkis The Athletic’ule antud intervjuus, et teisipäevane Meistrite liiga kaheksandikfinaali vastane Londoni Chelsea on küll noor ja potentsiaali täis, aga sakslase arvates ei kuulu nad siiski Euroopa parimate sekka.

“Võiks arvata, et oled kõiki Euroopa vägevamaid staadioneid näinud, kui rohkem kui 100 Meistrite liiga mängu on kirjas, aga ma pole kunagi mänginud Stamford Bridge’il ja ootan seda huviga. Chelseal on noori ja talendikaid mängijaid ning neil on võistkonnas kvaliteeti, mis võib sind haavata. Me peame olema hästi valmistunud nende tugevuste vastu. Samas pole nad hetkel parim meeskond Euroopas ja me ei pea kartma. Olen enesekindel,” sõnas Müller.

Müllerile on kahtlemata meeles 2012. aasta Meistrite liiga finaal, kui koduplatsil võõrustati just Chelseat ja mäng kaotati. Vastaste seas oli praegune Chelsea peatreener Frank Lampard, kelle suunas jagus 30-aastasel Mülleril hetkel vaid kiidusõnu. “Mitte ainult selle mängu põhjal, aga ta oli suurepärane mängija. Ta mängis praktilist jalgpalli – tehniliselt väga osav, suurepärane löögitehnika ja pikad pallid. Tegemist oli poolkaitsjaga, kes suutis tööd teha ja olla samal ajal värava ees ohtlik. Ta teadis, mida tuleb teha, et mänge võita,” ütles Müller.

scroll to top