fbpx
Close

Klopp ees, Milner järel: Liverpooli tugisambad jäävad klubisse veel vähemalt kaheks hooajaks

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Imago/Scanpix

Premier League’i tabeliliider ja mullune Meistrite liiga võitja Liverpool saab kõigi eelduste kohaselt kvaliteetset jalgpalli fännidele pakkuda ka järgnevatel hooaegadel, sest lepingu pikendamisega nõustus nii peatreener Jürgen Klopp kui ka võistkonna üks kogenumaid mängumehi James Milner.

2015. aasta oktoobris Liverpooli saabunud Kloppi uus leping lõpeb 2024. aasta suvel. Ühtlasi andsid oma nõusoleku jätkata ka abitreenerid Peter Krawietz ja Pepijn Lijnders. “Kui näen klubi arengut ja jätkuvat koostööd, siis tunnen, et mu panus saab vaid kasvada. Küsimus on vaid täielikus usus, mille pealt 2024. aastani olen valmis end klubile pühendama. Kui seda pole, siis ka mingit allkirja poleks olnud. See klubi on niivõrd heas olukorras, et ma ei suudakski lahkumisele mõelda,” rääkis 52-aastane Klopp.

2015. aasta suvel Manchester Cityst lahkunud ja siiani Liverpooli esindav inglasest poolkaitsja James Milner nõustus samuti klubis jätkama ning tema pikendas lepingut 2022. aasta suveni. 4. jaanuaril 34-aastaseks saav Milner on muuhulgas Jordan Hendersoni järel Liverpooli meeskonna asenduskapten.

 

scroll to top