fbpx
Close

Montpellieri peatreener: Neymar on suurepärane mängija, aga iga olukorra pärast ta nutab

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Prantsusmaa kõrgliigas kümnendat kohta hoidva Montpellieri peatreener Michel Der Zakarian iseloomustas liiga liidri ja valitseva meistri Paris Saint-Germaini tähtmängijat Neymari, kes olevat küll hea mängumees, aga see-eest paras viriseja.

Konkreetselt rääkis 56- aastane Der Zakarian 7. detsembril toimunud liigamängust, kus mõlemad meeskonnad olid vastamisi. Leandro Paredese omaväravast asus võõrustajarollis olnud Montpellier 41. minutil juhtima, aga pärast Pedro Mendese punast kaarti pööras PSG seitsme minutiga mängu enda kasuks, kui värava lõi Neymar, Kylian Mbappe ja Mauro Icardi.

“Tal on omapärane mängustiil, mis koos oskuste ja triblamistega provotseerib vastaseid. Kui tema vastu aga viga tehakse, siis ta alati nutab. Ta on suurepärane mängija, kuid on kahju, et ta mängu lõpus kõiki solvas. Ütlesin talle, et tema meeskond oli ju 3:1 juhtimas. 63 korda tegi ta üks-kaks lühikest söötu, mis polnud vajalik. Ta ütles, et tegemist oli vaid tavapäraste söötudega. See pole aga austuse üles näitamine, kuid jällegi siis ei peaks meil neid õppetunde olema,” rääkis Der Zakarian.

“Ta on kõigi suhtes piiripealne ja üleolev. Ütlesin, et tal tuleks inimesi austada. Kui sind peetakse iidoliks, siis pead õigete väärtuste eest seisma. Tema suhtumine sellest ajast, mil Prantsusmaale tuli, on olnud kõigile nähtav. Ta ajab inimesed keema ja räägib halvustavalt, nagu alati.”

scroll to top