fbpx
Close

Klavani koduklubi Cagliari sai üleminekuakna lõpus huvitavate nüanssidega põneva täienduse

Avatar

Cagliari Calcio. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio tugevdas meeskonda keskkaitsja Daniele Ruganiga. Itaalia koondislasega sõlmiti kuue kuu pikkune laenuleping.

26-aastase Rugani mängijaõigused kuuluvad Itaalia meistermeeskonnale Torino Juventusele, aga mees on näiteks 2013-2015 perioodil olnud laenul Empolis ja käimasoleva hooaja esimese poole pallis ta Prantsusmaa kõrgliigaklubis Rennes’is. Seal sai ta aga vaid ühes mängus platsile ning lisaks Cagliarile seostati teda ka teiste liigarivaalide Parma ja Bolognaga.

Kuigi üleminekuaken läheb kinni esmaspäeval, on Cagliari teinud vastavad õiguslikud toimingud, et tehingu saaks ära vormistada veel ka homme, mil Rugani peaks läbima meditsiinilise ülevaatuse. Sportitalia vahendab, et Cagliari tasub Juventusele 1,2 miljonit eurot, mis võimaldab Ruganil tulla Rennes’ist üle.

Cagliari seis Itaalia kõrgliigas on samal ajal ütlemata kehv, sest 20 vooruga on suudetud 15 punkti koguda ning sellega ollakse 18. kohal ehk väljakukkumistsoonis. Kui Cagliaril õnnestub liigasse püsima jääda, saab ka Rennes sellest oma osa, täpsemalt 500 000 eurot, kuna lubas Ruganil lahkuda.

scroll to top