fbpx
Close

Klavan ja Cagliari suutsid üleminutite tabamusega lõpetada pika võitudeta seeria

Avatar

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliigas peetakse teisipäeval ära neli mängu, millest ühes olid vastamisi eestlaste koduklubid Cagliari Calcio ja SPAL. Cagliari eest algkoosseisu kuulunud ja kogu matši kaasa teinud Ragnar Klavan aitas omad võõrsil napi võiduni, vahetusmeestepingile mahtunud Georgi Tunjov SPAL-i eest väljakul ei käinud.

Cagliari oli Serie A-s suutnud viimati võidurõõmu maitsta alles möödunud aasta 2. detsembril, kui alistati 4:3 Sampdoria. Vahepealsea aja jooksul asendati ka edukat tööd teinud, kuid siiski meeskonda kriisist väljaaitamisel raskustesse jäänud peatreener Rolando Maran Walter Zenga’ga. Kui laupäeval tuli Hellas Verona võistkonnalt vastu võtta 1:2 kaotus, siis nüüd tõi Cagliarile kauaoodatud võidupunktid Giovanni Simeone, kes sai Joao Pedrolt kolmandal üleminutil värava ette palli ja suunas selle peaga võrku.

Cagliari on 27 vooruga kogunud 35 punkti, mis annab neile tabelis kümnenda koha. SPAL on eelviimane 18 punktiga ja hetkeseisuga langeksid nemad uueks hooajaks esiliigasse.

Teisipäeval toimunud teises mängus võttis Napoli 2:0 võidu Hellas Verona üle. Veel on vastamisi Genoa – Parma ja Torino – Udinese. Cagliari jaoks jätkub hooaeg 27. juunil, mil võõrustatakse Torinot ning päev hiljem on SPAL võõral väljakul heitlemas Napoliga.

scroll to top