Kindla võidu võtnud Liverpool tõusis Tottenhami kõrvale, Arsenali käik võõrsile lõppes väravateta ja punase kaardiga

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga pühapäeval toimunud mängudes said napi võidu kirja Everton ja West Ham United. Viigiga tuli leppida Londoni Arsenalil ning päeva suurimas vastasseisus ei tekkinud Liverpoolil probleeme Leicester Cityga.

Liverpool asus kohtumist 21. minutil juhtima, kui vastaste keskkaitsja Jonny Evans suunas palli õnnetult peaga oma väravasse. 41. minutil andis Andrew Robertson ideaalse tsenderduse Diogo Jotani ning portugallane tegi seisuks 2:0. Kolmanda tabamuse tahtis enda nimele saada Roberto Firmino, kuid mõnelt meetrilt tehtud löök tabas posti. 86. minutil siiski sai brasiillane oma tahtmise, kui James Milner andis nurgalöögi ja Firmino suunas mänguvahendi peaga postide vahele.

Everton sai võõral väljakul 3:2 jagu Fulhamist, Dominic Calvert-Lewini nimele jäi kaks tabamust, Abdoulaye Doucoure lisas ühe. West Ham United oli võõrsil Sebastien Halleri 56. minuti väravast parem Sheffield Unitedist. Arsenal ei suutnud võõrsil Leeds Unitedile väravat lüüa, kuigi võttis siiski viigipunkti. 51. minutist tuli tegutseda ka vähemuses, sest punase kaardi oli võtnud Nicolas Pepe.

Fulham – Everton 2:3

Sheffield United – West Ham United 0:1

Leeds United – Arsenal 0:0

Liverpool – Leicester City 3:0